”Sot është dita simbol e Ramës, gëzuar 1 Prillin ”, Bardhi shpërndan videon me premtimet e pambajtura të kryeministrit

Nënkryetari i PD-së, Gazmend Bardhi ka publikuar një video në rrjetet sociale një video të Edi Ramës ku bën premtimet sipas tij të pambajtura në 11 vjet.

Gëzuar 1 prillin shkruan Bardhi në Facebook.

Postimi i Bardhit:

Sot është dita simbol që përfaqëson më së miri Edi Ramën dhe qeverisjen e tij 11 vjeçare!

Gëzuar 1 Prillin.


Shtuar 1.04.2024 18:02