Rama pyetet në konferencën e Samitit për incidentin e Berishës, kjo është përgjigja e kryeministrit

Kryeministri Edi Rama u pyet gjatë konferencës për shtyp të Samiti edhe për incidentin e Berishës.

Rama tha se nuk ka asgjë për të shtuar dhe se reagim e tij e kishtë bërë para një ore.

“Përgjigja ime është e qartë, e kam dhënë para një orë, nuk kam asgjë për të shtuar”, tha Rama./albeu.com


Shtuar 6.12.2022 16:46