Ngjarje e tmerrshme në Vlorë, një burrë tenton të godasë me thikë fëmijët në park

Një ngjarje e rëndë dhe alarmante njëkohësisht raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Vlorës.

Sipas një video të publikuar nga JOQ një shtetas shihet teksa tenton të godasë me thikë fëmijët në një park në afërsi të “Lungomares”.

Nuk dihet shkaku i këtij veprimi të këtij shtetasi, por nuk përjashtohet mundësia që ai të jete me probleme të shëndetit mendor.

Lidhur me këtë ngjarje deri më tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga autoritetet, priten më tepër detaje në vijim.

View this post on Instagram

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

 


Shtuar 27.04.2024 20:30

Tags: