Feston ditëlindjen, Greg Rama ndan foton e rrallë nga fëmijëria

Ditën e sotme, djali i madh i kryeministrit Rama, Greg Rama feston ditëlindjen. Ai ka publikuar pak më parë në profilin e tij në Instagram një foto nga fëmijëria të shumë viteve më parë, shoqëruar me një pyetje me plot humor.

“Sot mu kujtua ai pasazhi i cuditshem qe me pat thene dikush per 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta te therret…
Po kur mbush 31 mes pandemise globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim”, ka shkruar Gregu në postim.

Deri më tani, ai nuk ka marrë ende një urim publik nga i ati, megjithatë mbetet të presim në orët në vazhdim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greg Rama (@gregrama)


Shtuar 12.08.2021 15:43