Xhensila Myrtezaj veshi trendin më “In” të kësaj vere dhe duket super seksi (FOTO LAJM)

Nëse këtë verë doni të dukeni bukur dhe në modë mos nguroni të guxoni me ngjyrat. Pa frikë kombinoni ngjyrat e forta që më parë as do ta çonit nëpërmend t’i vishni bashkë.

Përshembull, vajzat shqiptare të famshme në Instagram si Sara Berishës, Tea Trifonit, Agnesa Hadergjonaj dhe  blogerja  Angelina Kotorri  do t’ju sugjeronin të kombinoni këmishë jeshile me fund blu, të dya material satin.

Këtij trendi i “vuri vulën” edhe Xhensila Myrtezaj e cila e ka zgjedhur së fundmi dhe patjeter qe shkeluqe./albeu.com/

 


Shtuar 28.07.2021 11:13