VIDEO/ “O pervers, shiko gratë dhe thuaj se kush duhet të…”- Agravon debati mes Eglës dhe Julit: Ti je i shkrydhët

Julian Deda dhe Egla Ceno janë përfshirë edhe sot në mëngjes në një debat me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

E teksa aktorja po ofendonte Françeska Muratin dhe të gjitha vajzat në shtëpi, Juli ndërhyri duke i thënë: “Sa i shan ti njerëzit këtu aq të mira qofshin. Shko mëso të flasësh”.

Nga ana tjetër Egla e ofendoi Dedën: “O pervers shiko gratë dhe thuaj se kush duhet të masturbohet nga këto. Përvers i ndyrë”, ndërsa banori iu drejtua: “Ti e ke kompleks masturbimin, s’di çfarë të them”.

Ndryshe nga aktorja, Juli u shpreh se masturbimi është një gjë e mirë dhe njerëzore.

Pjesë nga debati:

Françeska: Je një plake e keqe

Egla: Jeni thjeshtë të liga goca! Nuk është se parashikoni, jeni thjeshtë të liga

Françeska: Aaaa ok

Juli: Sa i shan ti njerëzit këtu aq të mira qofshin. Shko mëso të flasësh

Egla: Grua je ti? O pervers, shiko gratë dhe thuaj se kush duhet të masturbohet nga këto. Pervers i ndyrë

Juli: Ti e ke kompleks masturbimin, s’di çfarë të them

Egla: Ti je i shkrydhët shumë, nuk e ke kompleks. Ti në debat e sipër iu thua njerëzve shko e masturbohu. Ti se ke kompleks

Juli: Jo se kam

Egla: Ty të duket një gjë e mirë, një gjë njerëzore

Juli: Pse është e keqe?

Egla: Ik largohu

 


Shtuar 6.05.2024 14:00