Debat i ashpër mes Françeskës dhe Eglës: Kujt i thua pise o plakë e ndyrë? (VIDEO)

Dita e sotme ka nisur me debate për banorët e shtëpisë së ‘BBV3’.

Ka qenë Egla dhe Françska të cilat janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën teksa debati ka agravuar dhe ato kanë nisur ofendimet ndaj njëra-tjetrës.

Pjesë nga debati:

Françeska: Çfarë nuk shkon me ty? Kujt i thua pise? Kujt i thua pise ti mi? A je në terezi se çfarë po thua?

Egla: Je një zhulse! Peshqirat e trupit me 30 gradë? Më hap rrugën zhulse.

Françeska: U bëre ti të më thuash zhulse? Plak e ndyrë.

Egla: Ik mi pise, zhulse, mos i prek peshqirat!

 


Shtuar 6.05.2024 15:14