“Vajza e showbizit marrin shuma të mëdha parash në Dubai”/ Ironizon Kejvina Kthella: Pyes për një shoqe…

Kohët e fundit është diskutuar shumë për vajzat shqiptare që punojnë eskorta në Dubai dhe se nxjerrin fitime të majme.

Madje në një media zvicerane sipas një hetimi të kryer, thuhet se ka rreth 500 vajza shqiptare të cilat punojnë si punonjëse seksi. Modelja Kejvina Kthjella ka reaguar pas disa deklaratave të bëra në një studio televizive për Dubain. Një gazetare u shpreh se vajzat, sidomos ato të showbizit shqiptar, marrin shuma të majme parash në Dubai.

Kejvina e ka ironizuar lajmet në media për “gocat e Dubait” përmes një postimi në Instagram, ku shkruan: Ndryshoni kasetën ju lutem. Qesharake. Po ku janë gjithë këto para që i kanë parë këto moralistet?…më tregoni se pyes për një shoqe”.

 


Shtuar 6.05.2024 13:56