Të puth shumë fort/ I propozoi për martesë, Romeo xheloz për djalin e dashuruar pas Heidit

Banorët e “Big Brother VIP 3”, kanë lexuar mesazhe nga fansat dhe miqtë e tyre, e një ndër mesazhet që tërhoqi vëmendjen, ishte një fansi i Heidit, i cili i propozoi për martesë.

Romeo edhe pse në fillim e mori me shaka, sërish nuk ngurroi të shfaqte disa shenja xhelozite.

Heidi do martohesh me mua? Meqënëse me letra nuk je e martuar shpresa vdes e fundit”, ishe mesazhi që lexoi Heidi nga një adhurues i saj.

Heidi: “Faleminderit për vlerësimin, por tani nuk kam çfarë të them. (tregon unazën që i ka vendosur Romeo). Ka mbaruar ajo punë, por gjithsesi e vlerësoj”.

Romeo:Çfarë vlerëson moj”?

Heidi:Të puth shumë fort gjithsesi”.


Shtuar 6.05.2024 07:47