“Shumë i mirë për të qenë i vërtetë” Selvija surprizon Shpat Kasapin në mesnatë

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë, urimin më të bukur e ka marrë nga bashkëshortja, Selvija.

Ajo e ka surprizuar që në mesnatë me fjalët më të ndjera. Selvija ka publikuar një foto pranë Shpatit në rrjete sociale, krahas së cilës ka shkruar se e do më shumë se vetja.

“Urime ditëlindjen burri im!
Je shumë i mirë për të qenë i vërtetë.
Jeta ime nuk do të ishte e njejtë pa ty.
I ke mbushë të gjithë zbrazëtirat e zemrës time.
Më dhe forcë,buzëqeshje e më dhe dashuri si në përralla.
Ma more zemrën e i dhe shtëpi dhe lumturi.
Mbreti im ti,më je bekim!
Të dua aq shumë sa që nuk e them dot me fjalë,por ti e di se sa!
Të uroj shum shëndet e të gjitha të mirat o jetë,se buzëqeshja jote meriton shummmmmë!
Butësia dhe forca jote më ka bërë të kuptoj se cfarë është dashuria!
Mos ndrysho kurrrrrë e unë do ta falë të gjithë jetën time për lumturinë tënde! Të dua më shumë se veten burri im”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

 

A post shared by SELVIJE JAO (@selvije.jao)


Shtuar 1.05.2021 10:43