Olsi Bylyku bën ndryshimin e papritur në look dhe ju prezantojmë me Maluma-n nga Marikaj (FOTO LAJM)

Olsi Bylyku i ka surprizuar të gjithë me paraqitjen e tij të fundit ku është shfaqur me një look krejtësisht tjetër nga se jemi mësuar ta shohim. Aktori i humorit i ka thënë “lamtumirë” flokëve të tij natyralë dhe ka guxuar duke u bërë bjond.

Teksa u ka prezantuar ndjekësve të tij pamjen e re, me shaka e ka krahasuar veten me artistin e famshëm, Maluma-n.

“Maluma from Marikaj…”, ka shkruar aktori krahas fotos.


Shtuar 21.07.2021 11:17