Nuk i “hyn në sy” Ferrari, aktorja shqiptare provokon nga Dubai: Xhiro me biçikletë (FOTO LAJM)

Nga atje nuk kanë të ndalura fotografitë më provokuese dhe më tërheqëse nga Arta.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet e ulur në makinën “Ferrari”, teksa e quan biçikletë.

“Xhiro me biçikletë”, ka shkruar Arta dhe nuk kanë munguar komentet e ndjeksëve nga më të ndryshmet.

Shtuar 6.05.2021 10:05