Nuk e keni ditur që kanë lidhje familjare, e gjeni dot kush janë dy vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM)

Armina Mevlani publikoi dje në InstaStory një foto nga fëmijëria krah Bieta Sulos, duke mos treguar asgjë më shumë, duke ngacmuar kureshtjen e ndjekësve.

Moderatorja e “Ftesë në 5”, e ripublikoi foton duke shtuar se këto ishin kujtime të hershme familjare.

Armina Mevlani poston foton e fëmijërisë me Bieta Sulon,

Menjeherë pas këtyre shpërthyen pyetjet se çfarë i bashkon Arminën dhe Bietën?

Burime për Revistën Who bëjnë me dije se tezja e Arminës është nusja e xhaxhait të Bietës.

Mbledhjet familjare kur kanë qenë të vogla kanë qenë të shpeshta, dhe Armina me Bietën kalonin shumë kohë bashkë.