Ndarje e sikletshme? Ron Zaiti i bën të papriturën, Semi Jaupaj e zbulon publikisht (VIDEO)

Semi Jaupaj një nga kënëgtaret më të përfolura të momentit në shoëbizin shqiptar ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Zemër Luana”.

Në një sfidë ku duhet të zbulonin sekrete për personazhe të ndryshëm një prej personazheve ishte dhe Ron Zaiti me të cilin Semi ka patur një bashkëpunim, por gjithashtu janë përfolur dhe për një lidhje midis tyre.

E vendosur në vështirësi Semi pranoi të tregonte që kënga që u përfol aq gjatë është fshirë nga Roni nga YouTube duke nënkuptuar që janë ndarë jo miqësisht dhe më tej Semi shtoi: Ça t’i bëj unë atij”.

Ndonëse nuk dihen ende arsyet pse kjo ka ndodhur, pasi vetë Semi ka dashur që kjo deklaratë të mbetet kaq!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZEMËR LUANA 💜🦁 (@zemerluana)