Mes VIP-ash dhe super feste, brenda ditëlindjes speciale të Victoria Beckham (FOTO LAJM)

Victoria Beckham festoi 47-vjetorin e lindjes , teksa organizoi një super festë private me David Beckham dhe familjen e tyre buzë detit. Stilistja e famshme publikoi vetë në rrjete sociale foto nga festa, ku nuk mungoi dhe një imazh i ëmbël me partnerin e saj.

Gjithashtu Victoria ndau në rrjete sociale disa dedikime shumë të veçanta që mori nga miqtë e saj si Elton John, Kim Kardashian, Emma Bunton dhe Eva Longoria.

Me këtë rast të shënuar, Victoria nuk harroi të shprehte dashurinë e saj për familjarët, por edhe për nusen e djalit, Nicola Peltz. Stilistja ndau në Instagram një foto të saj me një copë nga torta e ditëlindjes dhe përkrah shkroi: “Ju dua të gjithëve shumë”, duke etiektuar David, Brooklyn, Romeo, Cruz, Harper dhe Nicola-n.


Shtuar 19.04.2021 09:38