Ky është banori i eliminuar sonte nga “Big Brother VIP”

Einxhel Shkira, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ishin të nominuarit e kësaj jave.

Publiku votoi për konkurrentin që do të linte shtëpinë.

Mes tre artistëve, u eliminua Beatrix.

Mes lotësh ajo ka ndërprerë këtë eksperiencë që zgjati më shumë se 2 muaj.

Shtuar 21.01.2022 23:04