“Harxhoj mbi 5 mijë euro në muaj”, moderatorja shqiptare “godet” sërish: 1 mijë vetëm për të ngrënë

Moderatorja, Erjola Doçi i ka lënë të gjithë “gojëhapur” me deklaratën e radhës. Ajo ka folur për shpenzimet ekonomike në jetën e saj.

Erjola është pyetur në “Expuls” se sa lekë ajo harxhon realisht në muaj, pasi pak kohë më parë e ftuara është shprehur se vetëm 2 mijë euro në muaj i do kremra për trupin.

“Po të jap prapë çmim…. më shumë se aq! Varet, unë ha dhe shumë. Gatuaj ha shumë, harxhoj shumë. Mbi 5 mijë euro në muaj. 1 për ushqime, 2 për kremëra dhe të tjera…”, u shpreh Doçi.