Fansat e Ledjonës shumë pranë shtëpisë, thërrasin emrin e saj (VIDEO)

Ledjona, është një prej konkurrenteve të ‘BBV3’, e cila ditën e sotme është surprizuar prej dashamirësve të saj.

Ajo është një prej personazheve më të komentuara të këtij edicioni, dhe së fundmi një pjesë fansave të saj janë afruar pranë ambienteve të shtëpisë së “BBV3” ndërsa thërrisnin emrin e saj dhe i jepnin kurajo.


Shtuar 27.02.2024 22:48