Dua Lipa publikon fotot e ëmbla me kunatën dhe vjehrrës iu bë goxha qejfi (FOTO LAJM)

Të jesh e dashura e Anwar, i cili ka motra dy modelet më të famshme në botë, Bella dhe Gigi Hadid nuk duhet të jëtë e lehtë, por duket se Dua Lipa ja ka dalë më sukses dhe në rrjet shfaqet gjithmone raporti fantastik qe ka me familjen e të dashurit të saj.

Këngëtarja shqiptare ka ndarë ditën e djeshme disa foto ku tregon se po kalon mjaft mirë në pushime me kunatën e saj, Bella Hadid dhe duket qartë marrëdhënia fantastike që gëzojnë.

Këtë e ka vërtetuar edhe mamaja e Anwarit, Yolanda Hadid, vjehrra e Dua Lipës e cila i ka komentuar: Ju dua vajza.


Shtuar 20.08.2021 11:45