“Çmendi” ndjekësit me bikini, rrjeti demaskon Tean me fotot reale (FOTO LAJM)

Pasi u bë e njohur në emisionin Për’puthen, Tea Trifoni nuk po i ndal provokimet nëpër rrjetet sociale. Ajo tani duket se ka kthyer peshën e duhur dhe ka filluar të publikojë edhe foto me bikini.

Dje Tea publikoi një foto mjaft të “nxehtë”, ku vinte në pah format trupore. Përpos kësaj, më herë Tea kishte bërë edhe disa foto të tjera artistike, të cilat i kishte postuar në Instagram.

Por pas këtyre fotove që bënë jo pak zhurmë, faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram ka ndare disa pamje ku Tean e kanë fotografuar fshehtas dhe nuk ngjason aspak me ate qe ka publikuar vete./albeu.com/


Shtuar 30.04.2021 14:12