Antonela zihet live me Ledjanën, Mevlani largohet nga studio: Ma keni nxirë jetën!

Mevlani ka zgjedhur të largohet nga studio pasi Ledjana dhe Antonela kanë nisur debatet me njëra-tjetrën.
 
E gjitha nisi pas deklaratës së Antonelës, e cila shprehet se do të mënjanohet nga Mevlani pavarësisht se ka pëlqim të madh për të.
 
Ledjana: Kjo shprehja që dua të të shoh të lumtur me një femër të lumtur, më duket mashtrim.
 
Antonela: Nuk më intereson mendimi jot fare.
 
Mevlani: Keni çuna plot këtu, ma keni nxirë jetën. Vazhdoni, bëni çfarë të doni./ tch


Shtuar 12.03.2021 20:27