“Abortova dy shtatzëni”, Paloma tregon sfidat për tu bërë nënë (VIDEO)

Paloma ndau  me banorët e shtëpisë më të famshme njohjen me Andrein e më pas ankthin dhe vështirësitë e përjetuara për tu bërë prindër të një fëmije.

Paloma rrëfeu se fatkeqësisht ka abortuar dy shtatzëni të saj.

“Herën e parë më tha doktori që do duhet të presim dhe pak dhe pas disa ditësh më tha që jemi të detyruar ta humbim. Ndërsa herën e dytë më ‘rrëshqiti’, tregoi Paloma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 21.10.2021 09:10