“A je e dashuruar?”, Arjola Demiri vihet në siklet, përgjigjet publikisht

Aktualisht jeta personale e Arjola Demirit përbën mjaft interes për publikun. Aktorja ishte dje e ftuar në ëmisionin me fëmijë “Në kurthin e Piter Pan” ku të vegjlit në rolin e gazetarit dinë mjaft mirë t’i venë në siklet të ftuarit.

Njëri prej tyre ka hyrë menjëherë në temë duke e pyrtur aktoren:

“A je e dashuruar apo e mërzit?”, ishte pyetja e tij.

Arjola u fut në rol ku filloi të qante duke u përgjgijur se është e mërzitur dhe la të kuptohet se nuk është e dashuruar.

Një tjetër pyetje që i bëhet më shpesh aktores ishte nëse e ka marrë shtëpinë.

“Shtëpinë e kam marrë, është në ndërtim. Vitin tjetër do të futëm në shtëpi”, ka treguar aktorja./albeu.com/