A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”.

Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e komentohet ende në mediat rozë.

Pjesë e kësaj të premte në emisionin “Mirage” ishte pikërisht, Monika Lubonja.

Për “Mirage” ajo rrëfeu rrugëtimin e saj brenda shtëpisë së “BBV”.

Përtej kësaj Monika ka zbuluar raportin që ka ajo me Ilirin dhe Sabianin tashmë kur “Big Brother VIP” ka mbaruar.

Për ta kuptuar se a flet sot Monika me Ilrin dhe Sabianin ndiqeni materialin më lart. /lajmi.net/

Shtuar 28.05.2022 09:47