Në pritje të ëmbël, Eliza Dushku merr dozën e dytë të vaksinës ndaj Covid-19 (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur shqiptare Eliza Dushku përmes një fotoje në Instagram tregon se ka bërë dozën e dytë të vaksinës pfizer.
Edhe pse u vaksinua teksa është shtatzënë, Dushku thotë se gjithçka po shkon shumë mirë deri tani.

Postimi i Eliza Dushkut

Doza e dytë  dje me  Pfizer-Biotech (mARN) – deri më tani, shumë mirë! Vendosa të bëja # vaksinat, në 5 dhe 6 muaj # shtatzënë, për të mbrojtur veten dhe foshnjën time në bark+ vogëlushin tim Bourne! Të gjithë mjekët e mi, CDC, OBSH, të dhëna hyrëse, + më e rëndësishmja: burri im & ndihem i sigurt se ky ishte veprimi më i mirë.

Ne jemi më afër se kurrë për të kaluar këtë makth & duke u ndjerë kaq mirënjohës për të gjithë ata që kanë sakrifikuar për të na sjellë këtu; dhe përcjellim dashuri për të gjithë ata që kanë vuajtur dhe humbur.

Vaksinat funksionojnë dhe do ta kthejnë botën në normalitetin që ne të gjithë dëshirojmë.


Shtuar 2.05.2021 21:45