“Vetja ime je njeriu me QR që njoh”, urimi i veçantë që Beatrixa i bëri vetes për ditëlindje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, festoi dje ditëlindjen e saj të 29-ë.

Trixa i ka bërë një urim të veçantë vetes në Instagram. Këngëtarja ka publikuar një foto të bukur, e veshur me fustan të kuq dhe tortën e ditëlidnjes në dorë. Krahas fotos ajo shkruan: Vetja ime je njeriu me QR që njoh! Të dua”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Gjithashtu këngëtraja ka marrë unjë dedikim të ëmbël edhe nga vëllai i saj, Albana Ramosaj.

“Është ditëlindja e ëngjëllit të familjes sonë. Edhe pse je në gjumë se flen me pulat dhe spo sheh asnjë postim. Të dua shumë. Nesër do kemi një super ditë bashkë”, ka shkruar vëllai i saj në rrjete sociale.

Dedikimi i nënës së këngëtares në këtë 29-vjetor.

“Sot jam absolutisht e lumtur, sepse shoh që kam rritur një vajzë të mrekullueshme. Ditëlindja jote është një rast i mrekullueshëm për t’ju thënë te gjitheve se jam krenare për ty shumeee. Ndonjëherë madje ju lejoj të mburreni para të njohurve tuaj për arritjet dhe sukseset tuaja. Më falni këtë dobësi të pafajshme të nënës. Shpresoj që suksesi jot në profesion dhe në jetën tende personale të mos jetë shkak për zilinë e njerëzve, por të bëhet vetëm një shembull për t’u ndjekur. Falenderoj Zotin qe te kam ty.Te uroj nga shpirti Gezuar Ditelindjen drita ime.”/albeu.com/