Tregoi se u dhunua nga bashkëshorti, por a është e dashuruar tani Arjola Demiri? (VIDEO)

Aktorja Arjola Demiri e cila është pjesë e Big Brother VIP, ka treguar nësë është aktualisht në një lidhje dashurie.

Arjola tha se është shumë e përkushtuar ndaj fëmijëve dhe karrierës dhe nuk ka kohë të mendoj për dikë, por ajo tha se nëse i vjen dikush gjatë punës së saj në karrierë do ishte i mirëseardhur.

“Njerëz jemi sigurisht që kemi dikë”, tha Arjola.

Ndërkohë, Arjola Demiri, tregoi disa ditë më parë se kishte pranuar dhunën nga ish-bashkëshorti, madje ajo shtoi më tej se për shkak të dhunës abortoi 2 binjakë. /albeu.com/


Shtuar 21.10.2021 20:23