U largua nga “Për’Puthen” papritur, Hyseni reagon për herë të parë dhe tregon të vërtetën (FOTO LAJM)

Konkurrenti i përputhen, Hysen Rama, i njohur edhe si ish-i dashuri i Alvisës, ka reaguar në lidhje me largimin e tij nga emisioni në fjalë.

Pati shumë debate, akùza dhe alùdime në studio se mund të ketë një lojë nga Bushi dhe Alvisa ose ato ndjejnë përsëri për njëri-tjetrin.

Së fundmi Hyseni nuk është më pjesë e studios për shkàk të një incidenti ende të pa zbuluar.

Ai ka reaguar në rrjetin e tij social duke falenderuar ndjekësit e shumtë për sùportin dhe mbështétjen e tyre.

Fansat kërkojnë rikthímin e tij në emision dhe pse jo një rikthím me Alvisën.

Ato madje edhe në studio diskutojnë si çift dhe shpesh herë madje kanë shkémbyer shikime dhe “thumba” midis njeri-tjetrit. /albeu.com/


Shtuar 21.10.2021 20:14