“T’ju kthej sadopak borxhin”, Rama nxjerr pamjet nga ndërtimi i banesave në Fushë-Krujë (VIDEO)

Një ditë pas shpalljes së fitores në Sheshin Skënderbej, kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook, një video nga Fushë-Kruja, teksa bën me dije se po vijon ndërtimi i banesave të reja.

Rama shkruan se tashmë do të ketë trefish punë për ti kthyer qytetarëve borxhin e madh që e kanë futur më 25 prill.

Postimi

Dhe tani 3 herë më shumë punë, për t’ju kthyer sadopak borxhin e madh ku më futët të dielën e bukur të 25 prillit

Shtuar 28.04.2021 10:24

Tags: