Kryemadhi nuk kryeson me vota në listat e saj, as në Tiranë dhe as në Elbasan

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila kandidon në Tiranë dhe Elbasan për deputete, nuk kryeon në lista me vota.

Në Tiranë, Kryemadhi, e renditur e dyta në listën e kandidatëve për deputetë, deri më tani, ka siguruar 51 vota.

Floida Kërpaçi, kandidatja për deputete e LSI, ka arritur të sigurojë më shumë vota nga kolegët e saj.

Ndërsa në Elbasan, Kryemadhi renditet e para në listë, por me votat e numruara deri më tani renditet e katërta, me 211 vota.

Procesi i numërimit të votave të kandidatëve po vijon./albeu.com

Shtuar 28.04.2021 10:28