Të shtënat në Tiranë, dyshohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe kunatën

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar para pak minutave në Tiranë.

Sipas burimeve dyshohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe kunatën.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Myslym Shyrit në Tiranë, në rrugën Islam Alla dhe po punohet për zbardhjen e plotë të saj dhe kapjen e autorëve të krimit./albeu.com/