Talenti i Shqipërisë lë pas dëmtimin e gjatë, rikthehet në stërvitje me Juventusin

Më në fund! Pak qetësi dhe çlirim për talentin e Shqipërisë, Xhakomo Vrioni.

 

Ky i fundit kaloi një dëmtim të gjatë që e la jashtë fushës së blertë që në vitin 2020, teksa trajneri Andrea Pirlo po i besonte në ekipin e parë duke u stërvitur me yjet e bardhezinjëve.

Në ditën e sotme Xhakomo Vrioni ka dalë sërish në stërvitje me Juventusin U-23. Për herë të parë pas shumë kohësh sulmuesi prek topin dhe fushën, për të marrë oksigjenin e munguar.


Shtuar 16.03.2021 18:30