Si në filma, hajduti mbi biçikletë i merr celularin nga dora qytetarit (VIDEO)

Grabitjet e celularëve në rrugë është një fenomen shqetësues në të gjithë botën.

Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni një ngjarje e ndodhur së fundmi ku një hajdut me bicikletë tentoi t’i vidhte një qytetari telefonin nga dora.

Ngjarja ka ndodhur në Londër dhe sic mund t’a shikoni fatmirësisht hajdutit i ka rënë telefoni nga dora duke dështuar tentativa e tij për t’a vjedhur. /albeu.com/


Shtuar 19.03.2021 16:31