Shansi i fundit për të shpresuar te kualifikimi, formacionet zyrtare Milan-Porto

Pas 3 ndeshjes pa fitore dhe ne fund të Grupit B me zero pikë, Milani sot kërkon vetëm 3 pikë kundër Portos e cila mban vendin e 3 me 4 pikë.

Ndeshja e parë përfundoi 1-0 për portugezët, ndaj sot Kuqezinjtë duan hakmarrjen dhe për të mbajtur gjallë shpresat për kualifikim.

Formacionet zyrtare:

Milan: Tatarusanu, Calabria, Bennacer, Tonali, Giroud, Diaz, Romagnoli, Leao, Hernandez, Tomori, Saelemaeker.

Porto:  Costa, Pepe, Diaz, Uribe, Taremi, Zaidu, Mbemba, Mario, Otavio, Oliveira, Evanilson. /albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 17:56