AKSIDENTI/ Trajleri del nga rruga dhe përfundon në kanal në Lushnjë (VIDEO)

Një aksident i rrezikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lushnjës.

Një maune ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal.

Ende nuk ka informacion të plotë nëse ka të plagosur, ndërsa bëhet me dije se policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet  e aksidentit./albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 18:06