Rrezikon 2 vite burg, Llalla flet pas seancës: Do t’i shkoj deri në fund!

Ka mbaruar për sot seanca gjyqësore për ish-prokurorin Adriatik Balla i cili akuzohet për mosdeklarim pasurie dhe është pranuar kërkesa për revokimin e gjykimit të shkurtuar.

Mësohet se ish- kryeprokurori Adriatik Llalla i cili rrezikon me dy vite burg ka deklaruar se : “Çështjen do ta ndjek deri në fund…”

Gjyqi i ish-Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla do të rihapet nga fillimi

 


Shtuar 16.04.2021 12:56