Roma dhe Atalanta ndajnë pikët (VIDEO)

Roma dhe Atalanta nuk kanë shkuar më shum se barazimi 1-1 në Olimpico, shkruan Albeu.com.

Ruslan Malinovsky zhbllokoi shifrat m 23 duke kaluar miqtë në epërsi.

Atlanta mbeti me një lojtar më pak pasi Gosens mori dy kartonë të kuq dhe u përjashtua nga loja në minutën e 69-të.

Nga kjo përfitoi Roma e cila barazoi me Bryan Cristante në minuën e 75’.

Atalanta është ngjitur në vend të tretë me 65 pikë po aq sa ka dhe Juventus, ndërsa Roma mban vendin e 7. /albeu.com/


Shtuar 22.04.2021 20:41