Ramos e mbyll me Realin, media spanjolle zbulon bisedën “lamtumirëse” me Perez (VIDEO)

Ky me shumë mundësi është sezoni i fundit i Ramos me fanellën e Realit.

“El Chiringuito” ka zbuluar një bisedë mes Florentino Perez dhe Sergio Ramos kur takoheshin për të arritur një marrëveshje për rinovimin e kontratës.

Gazetari Josep Pedrerol, nga burime të sigurta tha “Kur Ramos refuzoi ofertën e Real Madridit, Florentino Perez i tha; ‘Duhet ta planifikojmë sezonin pa ty…’. Dhe Ramos iu përgjigj; ‘Bëje’”, deklaroi Pedrerol.


Shtuar 15.04.2021 18:17