Rama me bashkëshorten në SHBA, takohen me çiftin presidencial

Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden në Nju Jork, ku ku po mbahet Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara.

Rama së bashku me bashkëshorten e tij, Linda Rama, kanë dalë në një foto me Biden dhe bashkëshorten e tij, Jill Biden.

“Fotoja e ditës”, shkruan Rama në postimin e tij.

Shtuar 22.09.2022 19:14