Përplasen tre mjete në Tiranë, një i lënduar

Pasditen e sotme në Tiranë, te mbikalimi i Casa Italia janë përplasur tre mjete. Si pasojë e aksidentit ka mbetur I lënduar një person, i cili është jashtë rrezikut për jetën. Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Rreth ores 17:10, në autostradën Vorë-Tiranë, tek mbikalimi i Casa Italias, janë përplasur 3 mjete. Si pasojë janë lënduar lehtē drejtuesi i një prej  mjeteve dhe një  pasagjer, pa probleme për jetën.

Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shërbimet e Policisë Rrugore vijojnë punën për normalizimin e qarkullimit./albeu.com

Shtuar 19.06.2021 18:34