Përfshihet nga zjarri banesa në Maliq, humb jetën nga asfiksia e moshuara

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq. Policia bën me dije se rreth orës 12:10 ka rënë zjarr në banesën e shtetases S. N., rreth 85 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë, dyshohet nga asfiksia.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses të cilat po bëjnë të mundur shuarjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.


Shtuar 11.12.2021 12:32

Tags: ,