Për të mos u humbur! E moshuara- Ramës: Iu thaftë goja kush ju shan juve! (VIDEO)

Ditën e sotme kryeministri Rama gjendet në Mirditë ku ka inspektuar nga afër procesin e vaksinimit anti-covid.

Gjatë inspektimit, kryeministri Rama ka shkëmbyer pak fjalë me të moshuarit të cilët sapo ishin vaksinuar.

“Ai që thotë se nuk ke punuar ti ju thaftë goja…”- tha njëra nga të moshuarit të sapo vaksinuar.

Pjesë nga biseda:

Rama: E bëre?

E moshuara: Faleminderit shumë. Ai që thotë se nuk ke punuar ti ju thaftë goja.

E moshuara tjetër: Jemi shumë të kënaqur. Rrofsh sa malet!

Rama: Ju kemi fut ushtarë në trup që të vrasin armikun.

I moshuari: Fitore dhe tre mandate të tjera Kryeministër, jo më pak se tre mandate, fitoren më të madhe. /albeu.com/

 

 


Shtuar 30.03.2021 16:41