Pamje magjike, bora “pushton” Pogradecin (VIDEO)

Prej disa ditësh sinoptikanët kanë paralajmëruar pr uljen e temperaturave deri në -17 gradë celsius në zonat malore në vend, për reshje bore dhe mot të acartë, teksa nga mesdita e sotme do të kishte dhe ndryshim të kushteve atmosferike në vend.

Siç shihet dhe qyteti i Pogradecit nuk i ka shpëtuar borës e shoqëruar nga era e fortë dhe me reshjet intensive që vijojnë. /albeu.com/


Shtuar 21.01.2022 16:20

Tags: ,