Tottenham dëshiron menjëherë transferimin e Kessie

Ndombele është pranë kalimit te PSG dhe kështu Tottenham do të bëjë ofertën e parë zyrtare për lojtarin e Milan-it, Kessie.

Për mesfushorin e klubit të Milanos ka shumë kërkesa dhe kështu Tottenham dëshiron të mposht2 konkurrencën. Sipas “The Guardian”, Conte dhe Paratici po përgatitin ofertën e parë konkrete dhe zyrtare për mesfushorin 25-vjeçar.

Ata duan me patjetër ta transferojnë në merkaton e janarit./ h.ll/albeu.com

 

Shtuar 21.01.2022 16:30