Nuk mungojnë as birrat: Yuri Kim, Veliaj dhe ambasadorët ndjekin ndeshjen Spanjë-Suedi (FOTO LAJM)

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka vendosur qëndeshjen Suedi –Spanjë ta shohë përmes “Tirana Fan Zone” në Sheshin Skënderbej.

Ka qenë vetë ambasadorja amerikane Yuri Kim që ka publikuar një foto ku shihet edhe kryebashkiaku Erion Veliaj, ambasadorja suedeze Elsa Hastad dhe ambasadori spanjoll.

“Tani nga Sheshi “Skënderbej”. Jam e dyzuar – E dua Suedinë, por gjithashtu e dua edhe Spanjën. Do dëshiroja të luante Shqipëria sepse atëherë nuk do të kishte vend për dyshime”, shkruan Kim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)


Shtuar 14.06.2021 22:02