Erion Veliaj del në fushatë me Kastro Zizon (FOTO LAJM)

Pas këngëtares Ciljeta Xhilaga, kryetari i  Bashkisë Tiranë ka marrë dhe një tjetër këngëtar në fushatë elektorale.

Kësaj here bëhet fjalë për Kastro Zizon, i cili prej kohësh nuk është aktiv në muzikë dhe në media.

Shfaqja e tij në fushatën elektorale të PS ka shkaktuar habi për shkak të mospërfshirjes së tij deri më sot në asnjë kah politik.  /albeu.com/