“Nuk ka më kryetarokraci”, Vokshi flet pas përfundimit të numërimit të votave në PD (VIDEO)

Pas përfudnimit të numërimit të votave për të zgjedhurit e Këshillit Kombëtar të PD-së, Komisioni Qendror i Numërimit po zhvillon një konferencë në seli.

Albana Vokshi në konferencën e zhvilluar u shpreh se Kuvendi i 30 prillit tregoi se tashmë nuk ka më kryetarokraci dhe se tani çdo vendim e merr anëtarësia.

“Nuk ka më kryetarokraci por çdo vendim e merr anëtarësia”, tha Vokshi./albeu.com/