Ngatërron Bajramin e Madh me të Voglin, Grida Duma kryqëzohet nga ndjekësit (FOTO LAJM)

Ditën e sotme besimtarët myslimanë festonë Kurban Bajramin, ose i njohur ndryshe si Bajrami i Vogël.

Të gjithë politikanët në vend kanë uruar besimtarët, përfshirë këtu edhe Grida Dumën e cila ka bërë një gabim në urim.

Ajo ka ngatërruar Bajramin e Madh me të Voglin dhe ndjekësit janë treguar aq të vëmendshëm sa e kanë kapur menjëherë.

Duma i dëgjoi ndjekësit dhe e redaktoi statusin./albeu.com

 


Shtuar 20.07.2021 14:29