Nga Big Brother te Për’puthen, Ronaldo Sharka i zë vendin Arjan Konomit?

Gazetari i njohur Ronaldo Sharka, i cili u bë shumë i dashur për publikun pas hyrjes së tij në “Big Brother Vip” së fundmi ka ndarë një lajm për ndjekësit e tij.

Përmes një postimi në Instastory, Sharka bën me dije se do të jetë në rolin e opinionistit në Përputhen.

Nuk dihet ende nëse është një shaka nga ana e gazetarit apo do të zëvendësojë me të vërtetë opinionistin Arjan Konomi.

Ronaldo Sharka u bë pjesë e shtëpisë më të famshe dhe shumë shpejt fitoi zemrat e publikut.

Ai u surprizua brenda BBV nga babai i tij, i cili vuante nga një sëmundje e rëndë. Fatkeqësisht babai i Ronaldos ndërroi jetë disa javë më parë./Albeu.com/

 


Shtuar 21.03.2023 11:04