Euro 2020/ Ndiqeni LIVE këtu pjesën e dytë të ndeshjes, Turqi-Itali

Ka nisur pjesa e dyte e ndeshjes hapëse të Euro 2020 mes Turqisë dhe Italisë.

Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të pa prekura. Chillini kishte mundësinë të kalonte në avantazh Italianë por gjuajtja e tij me kokë u grushtua nga Cakir. /albeu.com/

Te ky link do të ndiqni LIVE ndeshjen: https://tv.rtsh.al/kanalet/rtsh-1

Shtuar 11.06.2021 10:06